Крісло мішок груша безкаркасне ХL 120х85см Чорний з внутрішнім чохлом
- В наявності
- Оптом і в роздріб
1 700 ₴
1 299 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 862-15-15

Крісло мішок пуфік груша XL 120х85 см. Крісло виготовлено з міцного високоякісного водовідштовхувального матеріалу оксфорд 600 PU. Наші крісла пошиті армованою ниткою, що дозволяє їм бути довговічними.
Характеристики:
- Матеріал - оксфорд 600 (водовідштовхувальний)
- Внутрішній чохол із спанбонду
- Наповнювач пінополістирол (полістирольні кульки)
- Ручка для перенесення, дозволяє переносити мішок
- Стоп бігунок, щоб дитина не змігла відкрити мішок
Крісло груша ХІТ продажу серед безкаркасних крісел, чудово підходить як для дітей, так і для дорослих. Підійде на подарунок на Миколая, Новий рік, Різдво, День народження і інші свята.
Перш ніж зробити замовлення рекомендуємо визначитися з розміром, для кого буде це крісло, а також з кольором.
Розміри:
Розмір XL 100х75 см для дітей до 9 років, до 130 см зростом
Розмір XL 120х85 см для дітей, підлітків і не великих дорослих зростом до 1м 70см - 1м 80см і вагою тіла до 70 - 75кг.
Розмір ХXL 150х100 см для дорослих зростом від 1м 70см і вагою тіла від 70кг і вище.
Особливості:
- матеріал - Oxford 600 PU - виготовляється на основі ниток поліестеру або нейлону. Міцність тканини забезпечена за рахунок плетіння ниток квадратами. Вироби з даного матеріалу добре переносять високі та низькі температури, не деформуються та відрізняються найвищими показниками міцності. .Тканина витримує температуру -45°С + 110°С. Практична та дуже комфортна тканина підходить як для будинку так і для вулиці.
Оксфорд дуже приємна і зручна тканина, використовується для дому, двору, офісів, в дитячих садочках, в школах, університетах. Даний матеріал витримує до 50 000 прання.
-внутрішній чохол - із спанбонду. Спанбонд – екологічний матеріал. Повітропроникний та термостійкий.- ручка для перенесення є, тобто крісло грушу можна носити по всій квартирі, брати в поїздку, на дачу, море.
- прошито армованою (усиленою) ниткою яка дуже міцна і Ваше крісло не порветься, воно витримає навантаження до 150 кг і навіть більше.
- водонепроникність тканина має водовідштовхувальні властивості завдяки яким він може захистити внутрішній чохол від проникнення вологи.
- наповнювач крісла – це полістирольні кульки, що мають сертифікат якості. Не мають неприємного запаху, не мають швидкого просідання. Кульки діаметром від 2 – 4 мм.
- Наявність блискавки, щоб відкрити верхній чохол і зняти його для прання або досипати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Обивний матеріал | Оксфорд |
| Колір | Чорний |
| Наповнювач | Полістирольні кульки |
| Комплектація знімним чохлом | Так |
| Наявність внутрішнього чохла | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Замок-блискавка | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85 см |
| Висота | 120 см |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 1 299 ₴
